Výchovný odbor Želvičky

Přejdi na web:  www.zelvicky.skauting.cz
                  nebo      www.pyramida.skauting.cz

Výchovný odbor Želvičky je pracovní skupina Okresní rady vedená výchovnými zpravodaji okresu Villdou a Milkou.

Seznam členů Výchovného odboru Želvičky:
Villda – Jan Polášek – Ratíškovice, Kuli – Lenka Vařáková, Bubo – Matěj Zicháček
Milka – Jana Koudelová, Andy – Lenka Fortelná – Čejka Veselí nad Moravou
Šmudla – Pavel Martinek, Junior – Jan Přibyl, Ryša – Šárka Krakovská, Hárvy – Pavel Krakovský – Kyjov
Anička – Anna Ambrozková – Přátelství Hodonín, Miris – Mirjana Karanovičová

Zatím přidružení členové – tzv. Potěři:
Mája – Ambrozková Marie, Kája – Janíková Karolína – Přátelství Hodonín
Ježek – Dorda David – Mikulčice

Více informací nalezneš na výše uvedeném webu.
Máte náměty na činnost? Přidáte se? Ozvěte se  jpolasek(zavináč)centrum.cz

V roce 2015 uspořádaly Workshop Plánování

plánování

V sobotu 7.3.2015 se sešlo v Hodoníně od 9:00 v Centru pro rodinu a sociální péči 8 činovníků ze středisek Kyjov, Čejka, Hodonín, Mikulčice a Ichthys, aby se dozvěděli něco o celoročním plánování. Krom důvodů, proč plánovat, se také dozvěděli jak si vytyčovat cíle a jaké k nim volit prostředky. A samozřejmě také jak s cíli a prostředky pracovat během celoroční činnosti. Při workshopu probíhaly různé diskuze, většinou o problémech ve střediscích či jednotlivých oddílech.