Rádcovský kurz Pyramida

Přejdi na web: www.pyramida.skauting.cz

„Pyramida stojí vždy pevněji, když má vrchol nahoře.“

• Chceš zvládnout sám a bez pomoci vůdce vést družinu při běžné schůzce i na výpravě?
  • Chceš zvládnout sám správně připravit program družinové schůzky, výpravy či jiné akce?
  • Zvládneš své znalosti předávat ostatním?
  • Dokážeš další spousty praktických a důležitých věcí pro život?

Co tě čeká na rádcovském kurzu Pyramida?

• Intenzivní vzdělávací program
  • Společenství kamarádů, kteří Ti umí poradit
  • Spousta nových cenných zkušeností a informací
  • Hluboké zážitky a spousta legrace
  • Mnoho praktických činností
  • Hry a spousta dalšího …

Pro koho je kurz určen?

Všem skautům a skautkám starším 13 let, kteří chtějí být družinovými rádci, nebo jimi už jsou a chtějí se zdokonalit.

Podmínkou pro přijetí na kurz je absolvování alespoň jednoho skautského tábora.

galerie fotek zde

Proběhlé ročníky:

Ročník 2016 – 2017
Místa víkendovek: Vyškov, Slavkov, Kroměříž, Hodonín, 23 úspěšně absolvovaných účastníků, Symbolický rámec – 4 živly – účastníci se opět netradičně seznamovali s živly, každý víkend vždy s jedním (voda, vzduch, země, oheň).

Junior, Ryša, Villda, Bubo, Kuli, Miris, Harvy, Ježek, Kája, Mája, Sissi a If

Ročník 2015 – 2016
Místa víkendovek: Vyškov, Slavkov, Kroměříž, Hodonín, 23 úspěšně absolvovaných účastníků, Symbolický rámec – 4 živly – účastníci se netradičně seznamovali s živly, každý víkend vždy s jedním (voda, vzduch, země, oheň).

Seznam organizátorů:
Anička,  Junior, Ryša, Villda, Bubo, Kuli, Miris, Harvy, Ježek, Kája, Mája, Sissi a If

Ročník 2014 – 2015
Místa víkendovek Mikulčice, Vyškov, Kroměříž, Hodonín, 23 úspěšně absolvovaných účastníků, Symbolický rámec- cestování časem – účastníci navštěvovali různé místa v různých časech na Zemi (Mafie, KLDR, Pravěk, Scifi)

Seznam organizátorů:
Anička, Andy, Junior, Milka, Ryša, Šmudla, Villda, Bubo, Kuli, Miris, Harvy + nováčci: Ježek, Kája, Mája

Ročník 2013 – 2014
Místa víkendovek Hodonín, Zlín, Mikulčice, Hodonín, 14 účastníků, Symbolický rámec bylo cestování časem (KLDR, Scifi, Pravěk..)

Ročník 2012 – 2013
Místa víkendovek Ratíškovice, Veselí nad Moravou, Kroměříž, Přerov, 19 účastníků, Symbolickým rámec – účastníci byli studenti egyptologie a prozkoumávali taje hrobky

Ročník 2011 – 2012
Místa víkendovek Ratíškovice, Otrokovice, Slavkov u Brna, Mikulčice, 23 účastníků, Symbolickým rámec – účastníci byli studenti egyptologie a prozkoumávali taje hrobky