O slunném jarním víkendu 7. – 9. 4. 2017 proběhlo ve Znojmě zahajovací setkání vůdcovského lesního kurzu Velká Morava.

Patnáct frekventantů odstartovalo v  centru Stará Vodárna ve Znojmě svou přípravu. Ta na podzim vyvrcholí složením  vůdcovské zkoušky, která je v rámci Junáka kvalifikuje k vedení dětského oddílu.

Před tím je ale během letního běhu kurzu na tábořišti v Nové Vsi čeká nejen řada přednášek, ale také spousta inspirativních zážitků. Na Vůdcovském kurzu Velká Morava jde nejen o získání potřebné kvalifikace, užitečných informací, ale i o poznání nových lidí a hlavně o novou motivaci pro práci s dětmi.

Takto lákají na Velkou Moravu sami organizátoři: „Máš rád výzvy? Chceš se posunout někam dál? Ano? V tom případě jsi tu správně! Máš zájem poznat spoustu zajímavých lidí z různých koutů české i moravské kotliny? Hledáš nové obzory skautské činnosti…více…

Letošní frekventanti se tedy již seznámili:… „Po přivítání chlebem a solí se vůdci vydali do Krčmy U Perunova rypáku seznámit se s místními Velkomoravany. Následující den……… více na  www.velkamorava.skauting.cz

Kontakt: orjhodonin@skaut.cz

 

 

Komentáře jsou uzavřeny.