Skauting kreativní.Tvůřčí dílna 2017.

18.února.2017 se sešli skauti a skautky všech věkových kategorií v areálu občanského sdružení Oáza při zdobení, korálkování, kreslení, zažehlování a vázání. Proběhla zde totiž již tradiční „Tvůrčí dílna“.

Celé akce se zúčastnilo 111 osob, ze středisek Čejka Veselí nad Moravou, Ratíškovice, Mikulčice, Ichthys Klobouky u Brna. Nejpočetnější zastoupení mělo však středisko Přátelství  z Hodonína, celkem  57 osob.

Děti si mohly vyzkoušet sypané pískové obrázky, blok svázaný japonskou vazbou, zdobení textilních vaků a triček pomocí šablon a razítek či vytváření kytiček z drátu a korálků.

Jednotlivé rukodělné aktivity probíhaly v samostatných místnostech areálu a každou měl na starosti jeden organizátor s několika pomocníky. Skupiny dětí se u pak u jednotlých rukodělek střídaly. Největší zájem byl o zdobení textilních vaků a triček a kdo si tričko nepřinesl, určitě litoval.

Další fotografie z akce najdete zde

Kontakt: orjhodonin@skaut.cz

 

Komentáře jsou uzavřeny.